Kosmetické procedury: výživa, obnova a aknózní pleť

Ultrazvukové čištění, výživa a obnova.

Vhodné pro všechny typy pleti.

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem, tonizaci pleti, změkčení pleti před čištěním, hloubkové čištění pleti pomocí ultrazvuku, enzymatický peeling s AHA ovocnými kyselinami /pro viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury/, zapravení séra AMPULE INTENZIV - regeneračně výživná, výživnou hydratační masku Hydrooptimal, závěrečný krém se Sfingolipidy - Ceramidy zabraňují deformacím buněk, napomáhají udržet vodu v pokožce a přispívají k její pružnosti.

- poradenství a doporučení vhodné kosmetické péče na doma

999 Kč

RELAX CLASIC

Vhodné pro všechny věkové skupiny / všechny typy pleti.

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, výživnou masku podle typu pleti + závěrečný krém. Poradnu a doporučení domácí péče.

1.390 Kč

PRO AKNÓZNÍ A CITLIVOU PLEŤ CLASIC

Pro aknózní, nebo citlivou pleť.

Ošetření obsahuje: úpravu obočí, diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, aplikaci a zapravení séra na aknózní, nebo citlivou pleť, relaxační masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, čistící masku s kaolinem, závěrečný ochranný krém a hojivý gel. Poradnu a doporučení domácí péče.

1.490 Kč

OC

1.690 Kč

Balíček s vitamínem HYALURONIC & SUCCINIC ACID 

Balíček s vitamínem HYALURONIC & SUCCINIC ACID Ošetření vhodné pro věkovou skupinu od 25+/ všechny typy pleti. 

Obsahuje, Kyselinu jantarovou, Kyselinu hyaluronovou, Panthenol.

Podporuje obnovu kožních buněk, omlazuje pleť. • Zvyšuje elasticitu a pevnost pleti, zvyšuje její objem. • "Uzamyká" vláhu v pokožce. • Zklidňuje. 

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, úpravu obočí, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, zapracování SKIN BOOSTER VITAMIN HYALURONIC & SUCCINIC ACID, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, závěrečnou masku + výživný krém. Poradnu a doporučení domácí péče. 

1.790 Kč


KÚRA S AKTIVNÍMI MINERÁLY

Vhodné pro všechny věkové skupiny / všechny typy pleti. Hydroregulace, zásobení minerálními prvky, čistící efekt.

Kúra obsahuje: úpravu a barvení obočí, diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, aplikaci Enzymatic AHA Fruit Peel - pro viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, zapravení séra s aktivními minerály, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, aplikaci očního krému s minerály, mineral masku + výživný krém. Poradnu a doporučení domácí péče.

1.690 Kč

DEPIGMENTAČNÍ KÚRA

Účinné ošetření pleti trpící na pigmentaci.

Ošetření obsahuje: úpravu obočí, diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, čištění pleti ultrazvukem, zapravení Antipigment séra. Relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, oční obklad se světlíkem lékařským, závěrečnou výživnou masku+Antipigment krém.

Antipigment sérum a krém obsahuje koncentrovaný fluidní přípravek s vyšším obsahem aktivních složek. Nepůsobí jen povrchově, naopak potlačuje nadměrnou tvorbu melaninu v pigmentových buňkách a tím dochází k postupnému zesvětlení pokožky.

1.690 Kč

Balíček ošetření s vitamínem A

Vhodné pro věkovou skupinu od 25+/ všechny typy pleti vyjma citlivé. Stimuluje tvorbu kolagenu, urychluje regeneraci buněk, podporuje pročištění a uvolnění.

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, úpravu obočí, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, zapracování BOOSTER VITAMIN A, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, masku + výživný krém. BOOSTER VITAMIN A obsahuje stabilní formu vitaminu A (Retinyl Palmitate), je to ověřená látka používaná pro omlazení pleti a také při řešení akné. Poradnu a doporučení domácí péče.

1.690 Kč

Balíček s vitamínem C

Ošetření vhodné pro věkovou skupinu od 25+/ všechny typy pleti.

VITAMIN C : zvyšuje produkci kolagenu, zesvětluje a rozjasňuje, redukuje drobné vrásky, Panthenol obsažený v boostru ji zklidňuje.

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, úpravu obočí, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, zapracování SKIN BOOSTER VITAMIN C, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, závěrečnou masku +výživný krém. Poradnu a doporučení domácí péče.

1.690 Kč

Balíček VITAMIN E & RARE OILS

Vhodné pro věkovou skupinu od 25+/ sušší typy pleti.

Vyživuje a vyhlazuje pleť, zajišťuje ochranu pleti před před oxidačním stresem.

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, úpravu obočí, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, zapracování SKIN BOOSTER VITAMIN E & RARE OILS, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, závěrečnou masku + výživný krém. Poradnu a doporučení domácí péče.

1.690 Kč

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme v sms.