Kosmetické ošetření pleti - omlazení

LIFTING program- TEKUTÉ PROTEINOVÉ NITĚ

Program pro viditelné omlazení, okamžité zpevnění, hydrataci, rozjasnění a postupné zvednutí povadlé pleti. Vhodné pro všechny typy pleti. Délka ošetření je cca 70 minut.

Obsah procedúry:  úprava a barvení obočí, diagnostika pleti, odlíčení pleťovým mlékem a tonizace, napářka, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, relaxační olejová masáž pleti a dekoltu s prvky lymfatické masáže, hydratační maska + zapravení tekutých proteinových nití.

2.790 K

AKCE: 

1.790 Kč 

Vyhlazení vrásek s okamžitým efektem

Zralá a náročná pleť. Délka ošetření je cca 90 minut.                                                   

    Okamžité neinvazivní vyhlazení vrásek s hydratací a liftingem drobných vrásek, aplikací přírodních výplňových sér /tzv. přírodní botox/, vše bez injekcí, skalpelů a vpichování. Omlazení, lifting, hydratace, obnova.

Ošetření obsahuje: úpravu a barvení obočí, diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, hloubkové čištění ultrazvukem, aplikaci výplňových sér do linií vrásek- první část omlazujícího séra s okamžitou hydratací a liftingem drobných vrásek, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt, speciální liftingovou masku, druhou část aplikace omlazujícího séra s přírodním botoxem na vyhlazení vrásek a vyhlazující krém.

2.900 Kč

AKCE : 1.790 Kč


Omlazení pleti zlatem-24K GOLD ELIXÍR

LUXUSNÍ OŠETŘENÍ pro náročnou pleť s 24 karátovým zlatem, pro náročnou pleť, okamžitý efekt. Délka ošetření je cca 90 minut.

Ošetření obsahuje: úpravu a barvení obočí, diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, hloubkové čištění pleti ultrazvukem, zapravení omlazujícího séra 24K GOLD ELIXÍR do celé pleti, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt, alginátovou masku s kaviárem + lifting krém. Poradnu a doporučení domácí péče.

Pozn. /sérum s 24K koloidním zlatem, má omlazující účinky, obsahuje také kaviár a stabilní kolagen. 24k koloidní zlato a má i dezinfekční účinky.

2.390 Kč


Collagen active kúra.

Ochrana a regenerace pleti 25+ a pleti v menopauze 50+.

Kúra aktivuje pokožku k vlastní produkci kolagenu, má ochranné, vyhlazující účinky, přináší výrazný omlazující efekt, rozjasňuje pleť.

Kúra obsahuje: úpravu a barvení obočí, diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, aplikaci Enzymatic AHA Fruit Peel - pro viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, zapravení collagen active séra, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, alginátovou masku+collagen active krém.

1.790 Kč

Antistres lifting kúra.

ZRALÁ PLEŤ - LIFTING, HYDRATACE, DETOXIKACE 30+

Omlazující kúra, pro krásnější vzhled, okamžité osvěžení povadlé pleti. Má vynikající liftingový efekt.

Kúra obsahuje: úpravu obočí, diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem a

tonizaci, napářku, aplikaci Enzymatic AHA Fruit Peel - pro viditelné zlepšení vzhledu

pokožky a její struktury, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, zapravení

antistres lifting séra, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické

masáže, alginátovou masku s liftingovým efektem + antistres lifting krém.

1.790 Kč


Kúra s aktivními minerály.

Vhodné pro všechny věkové skupiny / všechny typy pleti. Hydroregulace, zásobení minerálními prvky, čistící efekt.

Kúra obsahuje: úpravu a barvení obočí, diagnostiku pleti, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, napářku, aplikaci Enzymatic AHA Fruit Peel - pro viditelné zlepšení vzhledu pokožky a její struktury, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, zapravení séra s aktivními minerály, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, aplikaci očního krému s minerály, mineral masku + výživný krém. Poradnu a doporučení domácí péče.

1.790 Kč

Dokonalá hydratace a obnova pleti.

Ošetření je vhodné pro pleť 25+ a pro zralou pleť se ztrátou elasticity. Délka ošetření je cca 60 minut.  

Ošetření obsahuje: diagnostiku pleti, úpravu a barvení obočí, odlíčení pleťovým mlékem a tonizaci, hloubkové vyčištění pleti za pomocí ultrazvuku, zapracování séra pro dokonalou hydrataci pleti, relaxační olejovou masáž pleť a dekolt s prvky lymfatické masáže, hydratační masku + hydratační krém. Poradnu a doporučení domácí péče. Sérum a krém obsahují: Speciální peptidový patent, 7 druhů HA, olej z jojoby, rostlinné kmenové buňky.

1.690 Kč

Online rezervace

Zarezervujte si místo včas. Rezervaci vám potvrdíme v sms.