Neinvazivní přístrojové omlazení pleti FRAKČNÍ LIFTING THERM

05.11.2021

Nová služba v GR.COSMETIC Prague, salonu estetické kosmetiky je přístrojový neinvazivní lifting  FRAKČNÍ LIFTINFG THERM. 

Co je to FRAKČNÍ LIFTINFG THERM

Chcete vypadat mladší bez zásahu plastického chirurga, bolestivých zákroků a rekonvalescence? Řešením je světová novinka metodách omlazování - procedura zvaná FRAKČNÍ LIFTINFG THERM. Tato nová metoda pochází ze Spojených států a nyní získává velkou popularitu i v Evropě. FRAKČNÍ LIFTINFG THERM zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby pro udržení mladistvého vzhledu. Výsledkem tohoto neinvazivního liftingu je vypnutí pokožky a zlepšení její kvality díky tvorbě výrazného množství nového kolagenu. Zjemnění vrásek a mladistvý vzhled přetrvává i několik let. Tato procedura dosahuje během jediného zákroku takových výsledků, jako několikahodinová náročná plastická operace s dlouhými měsíci pro rekonvalescenci. 

Na jaké výsledky se můžete těšit?

 Již jedno ošetření nastartuje proces celkové regenerace. V následujících dvou až tří měsících se ochablá pokožka dále zpevňuje. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. FRAKČNÍ LIFTINFG THERM vyšší teplotou stimuluje buňky k produkci kolagenu. Nová vlákna se tvoří po dobu 1 - 12 měsíců po ošetření. Pokožka je jemnější, pevnější a viditelně omlazená, zredukují se jamky a povadlá kůže. Efekt zákroku vydrží až po dobu několika let, v závislosti na stavu pleti a procesu stárnutí kůže daného pacienta. 

Ošetření je bezbolestné a výsledkem jsou : vyhlazené vrásky a pružná pokožka.

Ceník najdete zde: 

https://www.grcosmetic-europe.com/cenik-pristrojovych-osetreni/

Kontakt na slon:

https://www.facebook.com/gr.cosmetic.salon.krasy

GR.COSMETIC Prague, salon estetické kosmetiky

Mezibranská 7, 11000 Praha 1 / v blízkosti metra Muzeum/

mob: +420 730 174415